usługi

Rzuć okiem na to, jakie usługi możemy Ci świadczyć. Jako firma poligraficzna z wieloletnim doświadczeniem dostosowujemy się do potrzeb rynku, a więc i do tego, czego Ty potrzebujesz. Nie widzisz tu usługi, na której Ci zależy? To dlaczego nie dzwonisz i nie mówisz nam o tym? Skontaktuj się, a z chęcią Ci pomożemy!

uslugi-oklejanie-pojazdow

reklama na pojazdach

Reklama na pojazdach zawsze dobrze się sprawdza. Wyobraź sobie, że Twój samochód osobowy, dostawczy albo ciężarówka pędzi po drogach, dumnie informując każdego, kto spojrzy, o istnieniu Twojej firmy i usług, jakie świadczysz. Powiedz nam, jaki masz pomysł, a my go zrealizujemy. Nie masz? Zaproponujemy własny!

plakaty

plakaty

Zyskaj na rozpoznawalności za pomocą plakatów reklamujących Twój biznes, event lub usługi, jakie świadczysz. Chcesz powierzyć nam projekt? Dostosujemy go do potrzeb i stylu, w jakim mówisz do swoich klientów. Zaufaj nam, a sprawimy, że Twoje działania będą jeszcze bardziej skuteczne.

uslugi-wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy to nasza codzienność. Wydrukujemy dla Twoich potrzeb dowolny materiał reklamowy. Roll-up, baner, billboard, plakat - a może wymyślisz inną potrzebę? Uwielbiamy wyzwania, więc z chęcią dowiemy się, jakie dla nas szykujesz!

uslugi-zewnetrzna

reklama zewnętrzna

Zajmujemy się oznakowaniem, by Twoi potencjalni klienci wiedzieli, gdzie Cię szukać, jak się do Ciebie dostać, aż w końcu, by mogli przekonać się o tym, ile stracili, że nie skorzystali z Twoich usług wcześniej. Tablice i szyldy na PVC lub dilondzie, laminacja - wszystko, czego pragniesz. Porozmawiaj z nami, a z chęcią przedstawimy Ci szczegóły!

oklejaniewitryn

wyklejanie witryn

Sprawimy, że Twoja siedziba przyciągnie uwagę każdego przechodnia, a Twój biznes stanie się rozpoznawalny. Dbamy o każdy szczegół wykonania tak, aby zaprezentować Twoją firmę z jak najlepszej strony. Stawiamy na wysoką jakość i estetykę. Skorzystaj z naszej oferty!

Top view of a young graphic designer working on a desktop computer and using some color swatches, top view.

Projektowanie

Masz ogólny zarys pomysłu, ale szukasz firmy świadczącej usługi poligraficzne, która pomoże Ci wcielić go w życie? Jesteś w idealnym miejscu - projektowanie to nasza pasja. Z chęcią wdrożymy to, co masz w głowie, wspólnie porozmawiamy i przedyskutujemy Twój pomysł, podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki ścisłej współpracy otrzymasz najlepszy możliwy projekt.

ploter

Wycinanie ploterowe

Naklejki na ścianę, materiały marketingowe, broszury, ulotki, wyroby Twojej marki - wytniemy dla Ciebie wszystko i w każdym kształcie, jaki sobie wymyślisz. Ograniczenia są tylko w naszych głowach! Zgłoś się do nas po usługę wycinania na ploterze i ciesz się niespotykaną wręcz precyzją.

Business card mockup psd for nature shop

Wizytówki

Twoja wizytówka to… Twoja najlepsza wizytówka! Z chęcią wydrukujemy dla Ciebie masę wizytówek, które będziesz wręczać swoim rozmówcom, by ułatwić ich przemianę w zadowolonych klientów bądź partnerów biznesowych. Skontaktuj się z nami, dostarcz projekt lub zgłoś się z prośbą o zaprojektowanie i pozostaw nam resztę.

Wszystko co musisz wiedzieć

Zaczynamy od rozmowy – poznajemy Twoje potrzeby i określamy, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Żeby zrealizować wspólną wizję, musimy też załatwić formalności. Ale spokojnie – wszystko po to, by zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa.

Następnie realizujemy Twoje zlecenie, żeby pomóc wyróżnić się Twojej marce na rynku. To moment, w którym przekonujesz się, że warto nam ufać!

Zapewniamy pełny komfort od początku do końca. Nie tylko wydrukujemy, ale również okleimy, zamontujemy, zalaminujemy – wszystko, czego pragniesz!

Porozmawiajmy!

Nasza drukarnia istnieje po to, by wyróżnić Twój biznes. Chcemy pomóc Ci osiągnąć ten cel. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, co możemy wspólnie zrobić.

MPG Michał Pawełczyk
ul. Parkowa 15, 41-303 Dąbrowa Górnicza 
Tel: +48 516 155 351
E-mail: drukarnia@mpgraphics.pl

Socialki

Scroll to Top