OKLEJANIE SAMOCHODU

Oklejanie samochodu może stanowić zarówno element wizerunek Twojej firmy, jak i jeden z najskuteczniejszych nośników reklamowych. Nasza drukarnia oferuje takie usługi jak reklama zewnętrzna, druk wielkoformatowy, druk wizytówek czy właśnie oklejanie samochodów. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym działamy, ale realizujemy usługi na terenie całego województwa śląskiego. Skontaktuj się z nami, a sprawimy, że będą Cię podziwiać.  

OKLEJANIE SAMOCHODU - reklama na pojazdach

Dlaczego reklama na samochodzie wydaje się tak dobrym pomysłem? W końcu jest tyle innych sposobów, by szerzyć informacje o swoim biznesie i poszerzać świadomość jego istnienia. A jednak folie do oklejania samochodów to dobry sposób na skuteczną i szybką reklamę. Zwracać na nią będą uwagę zarówno przechodnie, jak i inni kierowcy.

W końcu zastanów się poważnie, ile razy zdarzyło Ci się zwracać uwagę na reklamy na pojazdach innych członków ruchu. Po głębszym zastanowieniu się zdecydowanie częściej niż można przypuszczać, prawda? I czy nie jest tak, że często tym, co wyróżnia na stojący przed nami na drodze samochód reklama właśnie bywa?

 

REKLAMA NA AUTACH I OKLEJANIE SAMOCHODU - ZALETY

Oklejanie samochodu folią, oprócz funkcji wizerunkowej, ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę, której nie można przeceniać. Chroni karoserię samochodu przed czynnikami zewnętrznymi. To niezawodna ochrona lakieru przed promieniami słonecznymi, zabrudzeniami czy zniszczeniami. Trwałość takich oklein stanowiących reklamę na aucie może oscylować w okolicy nawet kilku lat!  

Zamiast oklejać karoserię, dobrym wyborem jest również reklama na szybie auta. Można ją chociażby umieścić subtelnie na tylnej szybie. Jakie pojazdy oklejamy? Od osobowych po przygotowanie reklamy na samochodach dostawczych. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania, jakie dla nas przygotowujesz.

REKLAMA NA SAMOCHODACH – POSTAW NA SKUTECZNOŚĆ!

Szukasz skutecznej firmy, która pomoże Ci zaprojektować i wdrożyć reklamy na samochodach? Śląsk i Zagłębie to nie jedyne regiony, w których działamy. Niezależnie skąd jesteś i gdzie prowadzisz swój biznes, odezwij się do nas, a pomożemy wypracować najlepsze możliwe rozwiązania! Jeżeli interesuje Cię reklama na samochodzie, cennik jest tym, o co chcesz spytać, jesteś w najlepszym możliwym miejscu. Czekamy na Ciebie!  

Wszystko co musisz wiedzieć

Zaczynamy od rozmowy – poznajemy Twoje potrzeby i określamy, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Żeby zrealizować wspólną wizję, musimy też załatwić formalności. Ale spokojnie – wszystko po to, by zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa.

Następnie realizujemy Twoje zlecenie, żeby pomóc wyróżnić się Twojej marce na rynku. To moment, w którym przekonujesz się, że warto nam ufać!

Zapewniamy pełny komfort od początku do końca. Nie tylko wydrukujemy, ale również okleimy, zamontujemy, zalaminujemy – wszystko, czego pragniesz!

Porozmawiajmy!

Nasza drukarnia istnieje po to, by wyróżnić Twój biznes. Chcemy pomóc Ci osiągnąć ten cel. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, co możemy wspólnie zrobić.

MPG Michał Pawełczyk
ul. Parkowa 15, 41-303 Dąbrowa Górnicza 
Tel: +48 516 155 351
E-mail: drukarnia@mpgraphics.pl

Socialki

Scroll to Top